KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15643105
nr 1564 3105
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1973. Olja på duk, 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:13:05
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)